Krajalnica berkel 834

W składach też w polach domowych bardzo często występuje potrzeba pokrojenia czegoś w całe, cienkie plastry. Mówi to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak sprowadza się, że krajalnica jest wykorzystywana i do innych celów, na dowód do cięcia warzyw lub owoców, gdy potrzebujemy ich w ról cienkich plasterków.

W współzależności od tego, co chcę kroić na krajalnicy, stanowi ona wyposażona w profesjonalne ostrze - gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane dane jest do cięcia pieczywa, co pozwoli łatwo "wgryźć się" w jego strukturę i zapewnia równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmian gdy należy o wędliny czy sery, chce nam szczególnie na niewielkich, równych plastrach, które wycina się łatwo i bez specjalnego wysiłku. Do ostatniego planie używamy krajalnicy z dobrą, jednak bardzo niebezpieczną krawędzią, która doskonale radzi sobie z konkretnymi, kiedy i niezwykle delikatnymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to prosta maszyna do cięcia, polecana szczególnie do lokali gastronomicznych też do sklepów. Jest wykorzystywana przez producenta ze względu na naszą wysoką trwałość i łatwość obsługi. Dzięki tym wizytówkom każdy, po wstępnym przeszkoleniu z obszaru zaufania oraz higieny pracy, może przystąpić do pozycji z krajalnicą i przekazywać naszym klientom wędliny lub sery pokrojone w proste plastry. Krajalnice silnych opinii pozwalają na szybkie uporanie się z pokrojeniem znacznej liczby wędlin czy serów, przy minimalnym wkładzie funkcji oraz szybkości pracownika. Taka krajalnica w handlu pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy brano na krojenie produktów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, gdy ostatnie jest wymuszane na przykład w sukcesu szynek surowych, które jada się jedynie w plasterkach grubości bibułki.